Luboměřský zpravodaj č. 3/2017Luboměřský zpravodaj je místní tištěný občasník, který zdarma dostávají všichni občané do svých domovních schránek. V současné době vychází tato tiskovina jednou za čtyři měsíce  a o jeho obsah se stará především starosta obce. Občané se v něm mohou seznámit např. s usneseními ze zasedání zastupitelstva, s obecními vyhláškami, dočíst se o aktuálním dění v obci, o připravovaných i uskutečněných akcích i další zajímavé informace.   Zpravodaj vychází vždy na začátku nového roku a dále pak v měsících květnu a říjnu.

Pokud byste chtěli přispět do zpravodaje i Vy, budeme velice rádi! Svoje články, fotky a nebo i postřehy či nápady posílejte na e-mail starosta@lubomer.cz . Děkujeme!

Luboměřský zpravodaj č. 1/2017
Luboměřský zpravodaj č. 2/2017