Divadlo 2018: Bezkontaktní ženy aneb Agrostory

Mikroregion OderskoMoravské Kravařsko

Luboměřský zpravodaj č. 3/2018

Svoz a likvidace odpadu v obci Luboměř

Předmětem plnění této veřejné zakázky byly komplexní služby, spočívající ve sběru, svozu, odstraňování a likvidaci směsného komunálního, separovaného komunálního odpadu, nebezpečného odpadu, elektroodpadu a velkoobjemového odpadu v obci Luboměř a její místní části Heltinov. Vše v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů  a souvisejícími prováděcími předpisy.

Doba plnění zakázky: od 1. 8. 2018, na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6 měsíců.

Předpokládaná hodnota zakázky: 600.000 Kč bez DPH, (předpokládaná hodnota zakázky je stanovena za období 48 měsíců, jelikož je smlouva uzavírána na dobu neurčitou).

K účasti ve výběrovém řízení byli písemně vyzváni dne 23. 05. 2018 4 dodavatelé, kteří spolu s výzvou pro podání nabídky obdrželi zadávací dokumentaci.

Hodnotící komise vybrala a doporučila zadavateli ze tří předložených nabídek jako ekonomicky nejvýhodnější nabídku firmy EKOLTES Hranice, a.s., Hranice I-Město, Zborovská 606, IČ: 619 74 919 v hodnotě 801.237,20 Kč (včetně DPH).