Obec Luboměř
Luboměř

Luboměřské hody

SDH Luboměř uspořádal v rámci svatovavřineckých hodů ve sportovním areálu „Na drahách“ tradiční hodovou zábavu. K tanci i poslechu hrála hudební skupina „TRIO SUNSET“. Návštěvníci měli možnost si zakoupit uzený bůček, klobásky, pivo, limo či navštívit různé pouťové atrakce.
Sbor dobrovolných hasičů v Luboměři uspořádal „Na drahách“ hodové nedělní odpoledne a 21. ročník soutěže v požárním sportu o pohár starosty SDH. Požární útok byl veden na 2B. Soutěže se zúčastnilo celkem 21 družstev rozdělených do dvou kategorií: muži a ženy. Vítězi v mužské kategorii z celkem 14 týmů se stalo družstvo z Císařova s výsledným časem 15,37 s. Tým z Heltinova se umístil s časem 25,5 s na 13. místě. V ženské kategorii rovněž na 2B se soutěže zúčastnilo celkem 7 týmů. První místo obsadili ženy z Rychlova s časem 17,70 s. Pro soutěžící a všechny návštěvníky hodového odpoledne bylo přichystáno bohaté občerstvení a různé pouťové atrakce. K poslechu a tanci hrála hudební skupina Všechomor ze Všechovic.

Datum vložení: 7. 8. 2016 12:10
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2016 10:30
Autor: Mgr. Jiří Správce Vlček