Obec Luboměř
Luboměř 93, 742 35 Odry
datová schránka: bqmbmug
bankovní spojení: Komerční banka, a.s.,
č.ú.: 9726801/0100
V sobotu dne 11. dubna 2026 se uskuteční sběr nebezpečného, objemného, kovového a elektro odpadu: v Heltinově 8.00 - 8.30 hod. („Na točně“); v Luboměři 8.45 - 9.45 hod. (u obecního úřadu)
Daňové přiznání k dani z(e) elektřiny / pevných paliv / zemního plynu a některých dalších plynů
Tato situace řeší podání daňového přiznání k dani z(e) elektřiny / pevných paliv / zemního plynu a některých dalších plynů dle zákona č. 261/2007 Sb., o stabilizaci veřejných rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů.
V této věci je oprávněn jednat daňový subjekt.
Daňové přiznání je oprávněn podat daňový subjekt místně příslušnému celnímu úřadu, a to způsobem stanoveným zákonem č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů, na příslušném formuláři vydaném Ministerstvem financí anebo jeho elektronickou podobou.
Místně příslušný celní úřad (daňové oddělení), určený dle sídla u právnické osoby anebo dle místa pobytu u fyzické osoby.
Doklady jsou stanoveny zákonem č. 261/2007 Sb., o stabilizaci veřejných rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů.
Příslušný formulář naleznete na internetových stránkách Celní správy České republiky.
Správní poplatky nejsou stanoveny.
Další účastníci nejsou stanoveni.
Další činnosti nejsou stanoveny.
29.09.2016
Bez časového omezení.
Slunce vychází:6:06
Slunce zapadá:19:34
Dnes je 10.4.2026
Svátek má Darja
Zítra má svátek Izabela
Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.